invicta logo

 

Spoločnosť Invicta založil v roku 1837 Raphael Picard v švajčiarskom meste La Chaus-de-Fonds. Základnou myšlienkou bolo vytvoriť kvalitné švajčiarske hodinky za dostupnú cenu. Vďaka tejto idey sa značka už od samého začiatku tešila veľkému úspechu.

Značka Invicta v sebe  nesie vysokú technickú kvalitu a nezameniteľný dizajn. Už na prvý pohľad zaujme masívny vzhľad hodiniek a to na ciferníkoch i náramkoch. Invicta rada strieda farebnú škálu jednotlivých modelov. Zlatá a strieborná farba sa strieda s červenou, zelenou prípadne modrou.

Mnohí zákazníci sa k značke vracajú aj po čase, dokonca sa menia na zberateľov.

Prepracovanosť hodiniek Invicta sa prejavuje nielen v dizajnovej ale aj v konštrukčnej stránke. Pri výrobe sú využívané len tie najkvalitnejšie materiály ako prvotriedna oceľ, anti-reflektívny zafírový kryštál a spoľahlivé švajčiarske, japonské  alebo automatické strojčeky. Pýšiť sa možno i masívnym puzdrom, ktoré ochraňuje pred nárazmi, špinou, ale aj vodou. Tieto hodinky sú známe vodeodolnosťou, vďaka čomu sa hodia aj k vodným športom.

Hodinky značky Invicta v sebe spájajú celosvetovo známu švajčiarsku kvalitu a americké sebavedomie. Ak preferujete rozumný pomer kvality a ceny v kombinácií s jedinečným dizajnom rozhodne zvoľte Invictu.